DOSAB Kreş

Kadromuz

Hakkımızda Kadromuz Binamız Sınıflarımız Güvenlik Sağlık Servis Beslenme E-Broşür

ELİF NURAL / KREŞ MÜDÜRÜ

Gazi Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Eğitimi Bölümü’nden 1995 yılında mezun oldu. 20 yıldır Bursa’daki çeşitli anaokullarında yöneticilik görevlerinde bulundu. Ağustos 2015 tarihinden itibaren DOSAB Kreş ve Gündüz Bakımevi yöneticiliği görevini yapıyor.

DİDEM GÜRBÜZ / MÜDÜR YRD.

Uludağ Üniversitesi Yenişehir İbrahim Orhan Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümünü bitirerek ön lisans eğitimini tamamladı. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümünü bitirerek lisans eğitimini tamamladı. Çeşitli okul öncesi kurumlarda öğretmenlik yaptı.

NURAY GÜLDÜREN / 6 Yaş Öğretmeni

Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Bölümünü 2010 yılında bitirdi. Mezun olduktan sonra okul öncesi eğitim kurumlarında 3 yıl görev yaptı.

YELİZ DÖNMEZ / 6 Yaş Öğretmeni

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Okulöncesi Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. 11 yıldır Milli Eğitim Bakanlığı okullarında ve özel okullarda görev yaptı. 2019-2020 Eğitim Öğretim döneminde aramıza katıldı.

SEVDA ÖGE/ 6 Yaş Öğretmeni

Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksek Okulu mezunu... 3 yıl boyunca çeşitli okul öncesi kurumlarında öğretmenlik yaptı. 2018-2019 döneminde kadromuza katıldı.

GÖZDE SAVAŞKAN / 5 Yaş Öğretmeni

Uludağ Üniversitesi İnegöl meslek yüksekokulu'nu 2015 yılında bitirdi ve DOSAB Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde göreve başladı.

ÖZLEM KABATAŞ / 5 Yaş Öğretmeni

Sekine Evren Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümünden mezun olup daha sonra Celal Bayar Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünü tamamladı. 2019-2020 Eğitim Öğretim döneminde aramıza katıldı.

SEBİHA B.KAYGUSUZ / 5 Yaş Öğretmeni

Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü Ön Lisans mezunu... Çeşitli eğitim kurumlarında 10 yıl okul öncesi öğretmenliği yaptı... 2018-2019 döneminde kadromuza katıldı.

KÜBRA BAYRAM / 5 Yaş Öğretmeni

Buca Anadolu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü mezunudur. 6 yıl özel bir kreşte görev yaptıktan sonra, 2021-2022 eğitim öğretim döneminde kadromuza katıldı.

ÖZLEM DEMİRCİ / 5 Yaş Öğretmeni

Zübeyde Hanım Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi alanından mezun oldu. Ardından Erzurum Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünü tamamladı. 10 yıl çeşitli kurumlarda okul öncesi öğretmenliği yaptı.2021-2022 Eğitim Öğretim döneminde aramıza katıldı.

DİLAN ÖZDEMİR / 3-4 Yaş Öğretmeni

Fatih Anadolu Kız Meslek Lisesinde Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümünü bitirdikten sonra, Uludağ Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümünden mezun oldu. 201-2019 döneminde kadromuza katıldı.

ELİF KÜÇÜK / 3-4 Yaş Öğretmeni

Karesi Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümünden mezun olduktan sonra Uşak Üniversitesi Ulubey Meslek Yüksek Okulu Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünü bitirdi. 5 yıl özel bir kreşte görev yaptı. 2019-2020 yılında kadromuza katıldı.

YETER DENİZ / 2 Yaş Öğretmeni

Bursa İMKB Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi mezunudur. DOSAB Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde göreve başladı.

ESRA ŞEN

Yardımcı Öğretmen

SANEM CEPE

Yardımcı Öğretmen

AYŞENUR NALBANT

İngilizce Öğretmeni

BELGİN ŞAKİR

Danışma Personeli

GÜLŞEN SABANCI

Yardımcı Persone

FEVKİYE UĞAN

Yardımcı Personel

EMİNE EKŞİ

Yardımcı Personel

YETER ARSLANOĞLU

Yardımcı Personel

Güncelleme: 17 Mart 2022

Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz